444 7 881 WhatsApp
Firma Profili

Firmamız imalat hayatına 2010 yılında başlamıştır. 2018 yılında kurumsal bir kimliğe sahip olarak SEFER MAKİNA A.Ş.‘ne dönüşmüştür, İhracat alanında atılım gösteren firmamız, yoluna her geçen gün kendini yenileyerek ve güçlenerek devam etmektedir. SEFER MAKİNA A.Ş. olarak hedefimiz firmamızın, müşterileri tarafından bakıldığında “Kaliteli makineler üreten ve satış sonrası tam destek verebilen, istikrarlı güvenilir ve dürüst” bir şirket olarak tanınmasıdır.

Misyonumuz müşterilerimizin beklentilerini, çevreye duyarlı, ekonomik veya kaliteli makineler üreterek ve kusursuz servis sağlamaktır. Sektöre, her bir müşterimize, üreticilere ve tedarikçilere karşı geçmiş şimdiki ve gelecekteki taahhüdümüzü gerçekleştirmek; yıllar boyu oluşmuş tecrübemiz, dürüstlüğe, güvene, uzun süreli ilişkiler kurmaya ve doğruluğun önemine olan inancımızla mümkün olacaktır.

Hedefimiz dünyanın her yerindeki müşteri ağımızla değerli ticari ortaklıklar kurmaktır. Bütün samimiyetimizle sizlerin beklentilerini karşılamak için sürekli olarak ve azimle çalışmaya söz veriyoruz.

KATALOG